Menu
  • Bizi Arayın (0262) 642 89 91

  • Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 09:00 - 18:30 Cumartesi 09:00 - 15:30

  • Bize Yazın info@demessmakina.com

About Us

Hakkımızda

DEMESS MAKİNA, Ömer DÜZDABAN ve Naci AÇIKGÖZ tarafından 01/08/2012 tarihinde Gebze’de 70m2 bir atölyede faaliyetlerine başlamıştır.

Kurucuları olan Ömer.D ve Naci A. , en iyi bildikleri işi ve yetiştirilmiş oldukları mesleği icra etmek için DEMESS MAKİNA’yı kurmuşlardır.
Kuruluşlarından itibaren sürekli olarak kazançlarını daha iyi hizmet verebilmek ve teknolojiye yetişmek adına büyümek ve gelişmek için kullanmışlardır.
2012 den günümüze kadar,sıcak soğuk hadde,çelik hasır,ambalaj,gıda,savunma sanayi,otomotiv sanayi vb. birçok iş kolundaki sanayicilerimize zamanında ve kaliteli hizmet anlayışı ile talaşlı imalat,yedek parça,fason imalat,teknik destek,makine imalatı gibi bir çok alanda hizmetler veriyoruz .

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti en kaliteli şekilde ve kısa zamanda sunup bilgi birikim ve becerilerimizi müşterilerimiz için kullanıp işi en doğru biçimiyle yapmak

 

Misyonumuz

İsmimizin anlamını KALİTE ile eş anlamlı bir hale getirip bu ismi bizden sonraki kuşaklara devrederek aynı kalite anlayışı ile
köklü bir marka olmaktır.